O nás

 

Dovoľte nám srdečne Vás privítať v  BEAUTIFUL ART grand gallery , ktorá Vám umožní vstúpiť do sveta nádherného umenia. Výtvarné umenie, ktorým obohacujete svoj interiér a predovšetkým diela, ktoré sa Vám páčia musia odzrkaľovať Vaše osobnostné kvality, vkus a musia rezonovať v rovnakej vibrácii ako vy aby ste sa stali jedným celkom.

BEAUTIFUL ART grand gallery Vám ponúka umelecké diela plné fantázie, romantiky a slobody, ktoré sa vyznačujú krásnym príbehom zo života autorov. Práve sloboda by Vás mala sprevádzať pri výbere diela, pretože kolekciou viacerých diel vo Vašom interiéri vytvárate svoj vlastný príbeh. 

 

Filozofiou  BEAUTIFUL ART grand gallery je odporučiť dielo, ktoré odzrkadľuje etapu Vášho života. Dielo, ktoré Vám odporúčame má vyjadrovať odkaz, alebo má byť dielom, ktoré Vás má upokojovať, harmonizovať a tým do Vášho života vnášať svetlo a radosť. Ponúknuté diela sa považujú za jedinečné a originálne umelecké predmety, ktoré disponujú kvalitou s úmerným cenovým rastom, preto sú atraktívne aj pre zberateľov, ktorí umelecké diela považujú za investíciu.

U nás si vyberiete nie len z originálnych obrazov maľovaných rôznymi technikami, ale takisto aj monumentálnych dekoratívnych designov, jedinečných sôch vhodných ako do interiéru tak do exteriéru, umeleckých fotografií ako aj obrovského množstva iných, oku lahodiacich umeleckých predmetov, ktorých autormi sú uznávaný európsky umelec Didier Le Mar a európska výtvarníčka Lucia Takáčová.

Vrámci podpory umenia na Slovensku v našej galérii taktiež nájdete aj nádherné diela mnohých rozvíjajúcich sa umelcov, ktorí sa denne svojou snahou a vytrvalosťou zdokonaľujú v rôznych technikách a napredujú míľovými krokmi k úspechu vďaka súkromným hodinám pod vedením skúseného a rokmi uznávaného umelca Didier Le Mar, kde následne dostávajú možnosť prezentácie svojich diel formou výstavy v našej galérii. Cieľom súkromných hodín je podnecovať a rozširovať fantáziu, vkus, rozvíjať estetické vedomie, kultúrnu gramotnosť a tvorivú aktivitu insitných umelcov na Slovensku. Súkromné hodiny u nás sú samozrejme vedené individuálne a práve preto vďaka nášmu osobitému prístupu k umelcom naša galéria umelca neohraničuje, ale naopak otvára mu nekonečne veľa možností na sebarealizáciu vrámci kreativity, jeho vlastnej individuality a úspešný štart do sveta umenia. Až za bránami tohto sveta sa totiž otvárajú nekonečné možnosti pre skutočnú kvalitu, ktorá podporuje rozvoj slovenského umenia v zahraničí. Ľudia zabúdajú na tradíciu starých majstrov, ktorá hovorí o tom, že monotónny a fádny interiér je neúplný a to preto, že keď sa v ňom nenachádzajú umelecké diela tak sa v ňom neodzrkadľuje príbeh majiteľa.

Spoločnosť

BEAUTIFUL ART s.r.o
Južná trieda 4.B
040 01 Košice
 
IČO: 46969276   DIČ: 2023681275
Banka: Tatrabanka a.s.
Účet: SK3711000000002946062789

Kontakt

BEAUTIFUL ART s.r.o
Južná trieda 4.B
040 01 Košice
 
Tel.: 0944033123, 0904333202
E-mail:
Copyright © BEAUTIFUL ART s.r.o 2019.. Všetky práva na texty a foto materiál uvedené na tejto stránke sú výhradným duševným a autorským vlastníctvom spoločnosti BEAUTIFUL ART s.r.o a Didier Le Mar